HH Bhakti Ánanda Tírtha Svámí v Brně

Haré Kršna, na přelomu letošního listopadu a prosince se nám naskytne příležitost uvítat vzácného hosta Jeho Svátost Bhakti Ānandu Tīrthu Svámího Maharádže při jeho první návštěvě České republiky.
Jeho Svátost Bhakti Ānanda Tīrtha Svámí Maharádž, dříve známý jako Mahat Tattva prabhu, je původem z Chorvatska a je žákem Jeho Svátosti Bhakti Vikáše Svámího Maharádže. Působil více než 10 let jako chrámový prezident v San Diegu (USA). Během této služy také inicioval řadu úspěšných projektů, jako je na příklad : Krishna Lounge, putovní Chrám / Autobus, řadu let vydával online magazín  "16 Rounds to Samadhi". Jeho živé, dynamické lekce a transcendentální kírtany jsou inspirací široké kongregaci oddaných.
V současné době, zatímco stále sídlí v chrámu v San Diegu, každoročně cestuje po celém světě a šíří slávu Pána Kršny.


PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM:

29.11. pátek
Ve večerních hodinách. Přivítání Maharádže v Prabhupád Bhavanu .

30.11. sobota
7:30 Ranní program s lekcí
        Dopolední harinám (zatím nepotvrzeno)
18:00 Gaura árati, lekce, večerní mléko

1.12. neděle
7:30 Ranní program s lekcí

Haré Kršna Haré Kršna Kršna Kršna Haré Haré Haré Ráma Haré Ráma Ráma Ráma Haré Haré Haré Kršna Haré Kršna Kršna Kršna Haré Haré Haré Ráma Haré Ráma Ráma Ráma Haré Haré Haré Kršna Haré Kršna Kršna Kršna Haré Haré Haré Ráma Haré Ráma Ráma Ráma Haré Haré Haré Haré Haré Kršna Haré Kršna Kršna Kršna Haré Haré Haré Ráma Haré Ráma Ráma Ráma Haré Haré